-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Video/ Pritje e pakëndshme në Cërrik për Ballën dhe Veliajn. Ja çfarë ndodh

I pari i listës së Elbasanit për PS, Taulant Balla dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj janë përballur me një situatë të pakëndshme në Cërrik. Berisha ka publikuar një video ku ata shihen duke ecur në sheshin e qytetit ndërsa simpatizantët brohorasin në kor “Lulzim Basha”. Balla dhe Veliaj kanë përshëndetur me dy gishta por kjo duket se ka shtuar zemërimin.

Shihni video…

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko