-Turizëm, Travel

VIDEO/ Pishina më e frikshme në botë

Për pushuesit që pëlqejnë të bëjnë aventura të ndryshme, kjo pishinë e frikshme është padyshim një mundësi.

I ndodhur në malet Dolomite në Itali, struktura e frikshme ndodhet 12m lartë nga toka dhe ka një dritare prej qelqi që ua jep notuesve ndjenjën se janë duke notuar në qiell.

pishshs

Pishina e frikshme 25m e gjatë është pjesë e Hotelit Hubertus, një vendpushim për skiatorët dhe ngjitësit e maleve në Tirol të Italisë, informon Express.

Shikojeni se si duket kjo pishinë:

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko