Në Opinion

Video/ Petro: Shqiptarët janë meshkuj të nxehtë, kosovarët edhe më të mirë 

               Publikuar në : 22:34 - 14/11/17 |
m.b

Poetja Rita Petro, në studion e emisionit Opinion ka thënë se shqiptarët janë meshkuj të nxehtë në raportet intime, e madje se kosovarët janë edhe shumë të mirë.

Petro ka kundërshtuar blogeren Zhaklina Lekatari, e cila është shprehur se meshkujt shqiptarë janë të kompleksuar në seks.

Petro ka treguar se ka patur përvoja të mira me shqiptarët dhe se nuk bie dakord me qëndrimet kundërshtuese.

Pas