Kryesore

Video / Përlotet publiku, tifozi i vogël anglez bën xhiron e rrjeteve sociale

               Publikuar në : 21:24 - 11/07/18 |
rel d

Një fëmijë i vogël ka bërë xhiron e rrjetit sot teksa është paraqitur në një video duke shfaqur hapur se e mbështet Anglinë. Djali duket qartë që është me aftësi të kufizuara pasi ka kaluar sëmundjen e meningjitit.

Ashtu si të gjithë tifozat anglez dhe ai shpreson që të Kupa e Botës të vijë në Angli. Ndërkohë ndeshja midis KRoacisë dhe Anglisë po luhet në këto momente dhe anglezët janë duke udhëhequr më rezultat 1-0 , pas golit të Tripier./mapo.al/

Pas