Emisionet

Video Opinion/ Zgjedhjet, kohë përmbysjesh!


               Publikuar në : 18:51 - 07/03/18 |
Gerta

Mbrëmjen e së martës në emisionin Opinion u fol për zgjedhjet në Itali dhe surprizat që ato sollën duke përmbysur partitë e vjetra tradicionale; “Zgjedhjet, kohë përmbysjesh”, ishte tema e emisionit e cila u zgjerua nga të ftuarit edhe për vende të tjera në Ballkan.

Të ftuar ishin: Alfred Lela, Mustafa Nano, Tomor Alizoti, Klajda Gjosha, Dashamir Shehi,

Ne lidhje të drejtpërdrejtë nga Brukseli: Erisa Zykaj

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë Opinion.

Pas