Emisionet

VIDEO OPINION/ Vrasësi i nuses dhe kunatës!


               Publikuar në : 18:21 - 09/01/19 |
b.f

Mbrëmjen e të martës në studion e ‘Opinion’ u fol për disa nga ngjarjet e kronikës së zezë që teronditën këtë fillim janari opinionin publik në vend.

Bëhet fjalë për ngjarjen e Ballshit ku një person ekzekutoi në sy të fëmijëve gruan dhe kunatën dhe për ngjarjen në Korfuz ku babai masakroi vajzën e tij.

Të ftuar në studio ishin: Mesila Doda, Ergys Mërtiri, Klodiana Lala, Erion Kristo, Rita Petro, Armand Bajrami.

Ndiqni emisionin

Pas