Emisionet

Video Opinion/ Vidhet Prokuroria e Durrësit, dokumentet sekrete!

               Publikuar në : 11:19 - 25/05/18 |
Gerta

Të enjten në emisionin ‘Opinion’ u trajtuan tre tema.

Në fillim të emisionit u fol për vjedhjen e dokumenteve sekrete në Prokurorinë e Durrësit. Më pas për përplasjen mes PD dhe PS për çështjen Xhafaj dhe në pjesën e tretë Opinion kishte përgatitur një material të plotë për përgjimet më të famshme në Shqipëri.

Të ftuar në studio ishin: Alfred Peza, Elisa Spiropali, Ervin Salijani, Dashamir Shehi, Fate Velaj. Në lidhje të drejtpërdrejtë: Klodjana Lala

Ndiqni në videot më poshtë emisioni e plotë Opinion:

Pas