Emisionet

Video Opinion/ Vëllai i ministrit Xhafa kapet në përgjim!

               Publikuar në : 21:26 - 15/05/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të hënës në emisionin “Opinion”  u fol për dy tema.

Në pjesën e parë u fol për përgjimin dhe akuzat e PD-së ndaj vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, ndërsa në pjesën e dytë ishte i ftuar këngëtari Eugent Bushpepa i cili përfaqësoi Shqipërinë në Eurosong2018.

Të ftuar në panel ishin: Lorenc Vangjeli, Mustafa Nano, Çlirim Gjata, Çim Peka. Në lidhje direkte: Gazmend Bardhi.

Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas