Emisionet

VIDEO OPINION/ Varrim apo manifestim politik?


               Publikuar në : 20:20 - 09/11/18 |
Gerta

Mbërmjen e të enjtes në emisionin ‘Opinion’ u fol për ngjarjen në Bularat, ku mbeti i vdekur Kostandinos Kocifas pasi qëlloi mbi Policinë e Shtetit. Në pjesën e dytë u trajtua vrasja në Bllok e pak ditëve më parë, dhe nb pjesën e tretë përplasja e Trump me gazetarët.

Të ftuar në emision:

Artan Hoxha – Gazetar
Prenç Zogaj – Analist
Mustafa Nano – Gazetar
Mark Marku – Analist
Armand Shkullaku – Gazetar

Në lidhje direkt:

Arjan Çuri – Analist
Orgest Sako – Gazetar

 

Pas