Emisionet

VIDEO OPINION/ Të arsimohesh jashtë Shqipërisë!

               Publikuar në : 17:00 - 11/07/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të martës në emisionin ‘Opinion’ u fol për shkollimin e fëmijëve shqiptar jashtë vendit.

Të ftuar në studio ishin:

Ermal Hasimja – Petagog
Belind Kelleci – Manazhier
Besart Xhaferri – Drejtor i E&B Consultancy
Adela Masha – Biznesmene
Xheni Tafaj – Manazhere
Rigers Kaçorri – Biznesmen
Matea Gjika – Fituese e olimpiadës E&B Consultancy dhe Cambridge Education Group
Elton Rukaj – Biznesmen

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas