Emisionet

Video Opinion/ Taksa e rrugës dhe Edi Rama!


               Publikuar në : 18:16 - 06/04/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të enjtes në emisionin ‘Opinion’ në pjesën e parë ishte i ftuar ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu, ndërsa në pjesën e dytë ishte i ftuar kryeministri i vendit Edi Rama.

Për rreth 1 ore e gjysmë Rama është intervistuar nga gazetari Blendi Fevziu për taksën në rrugën e kombit dhe zhvillimet më të fundit politike.

Ndiqni në video më poshtë intervistën e plotë të  Ramës në Opinion:

 

Pas