Emisionet

VIDEO OPINION/ Skandali, gjyqtari që kërkonte seks!


               Publikuar në : 18:52 - 10/01/19 |
b.f

Në studion e ‘Opinion’ u trajtua me një panel me gazetarë dhe specialist të fushës skandali i publikuar nga emisioni investigativ STOP në tv klan. Ku gjyqtari i Fierit i ka kërkur një qytetareje favore seksuale dhe para në këmbim të kujdestarisë së fëmijës.

Në pjesë e dytë u fol për vrasjen e vajzës 21 vjeçare nga babai i saj në Korfuz.

Të ftuar në studio ishin:

Saimir Kodra – Moderator i emisionit “STOP”
Juli Xhokaxhi – Gazetare
Jordan Daci – Avokat
Armand Bajrami – Gazetar
Valbona Treska – Psikologe

Ndiqni në video emisionin e plotë:

Pas