Emisionet

Video Opinion/ Si ka ndryshuar bukuria në vite?


               Publikuar në : 17:49 - 08/03/18 |
Gerta

Të mërkurën në mbrëmjen në emisionin “Opinion” u fol për paraqitjen e grave dhe vajzave në vite: “Si ka ndryshuar bukuria në vite”, ishte pyetja drejtuar një paneli të zgjeruar dhe të mbizotëruar nga vajza dhe gra.

Të ftuar në emision ishin: Oriela Nebiaj, Dhurata Shehri, Endrit Mertiri, Nevila Shtylla, Irena Savo, Gëzim Tushi, Iva Tiço, Arbër Çepani.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion.

Pas