Emisionet

VIDEO OPINION/ Si iu përgjigj Rama-Metës?


               Publikuar në : 18:48 - 07/11/18 |
b.f

Përplasja mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me mosdekretimin e emrit të Sandër Lleshit si Ministër i Brendshëm u diskuta të martën në emisionin “Opinion”.

Të ftuar:

Ulsi Manja – Deputet i PS-së
Iris Luarasi – Petagoge
Andi Bejtja – Gazetar
Flamur Noka – Deputet i PD-së
Enkel Demi – Gazetar, moderator

Ndiqni në video emisionin e plotë:


 

Pas