Emisionet

Video Opinion/ Shqiptarët drogë me avion nga Kolumbia!”

               Publikuar në : 09:34 - 04/05/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të mërkurës në Opinion u fol për një temë nga kronika e zezë: “Shqiptaret droge me avion nga Kolumbia!”

Në pjesën e dytë u transmetua skadali në Shtëpin e Fëmijës në Vlorë, ku punonjeset ushtronin dhunë psikologjike dhe fizike ndaj jetimeve.

Të ftuar në emision ishin: Mirela Minori, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Lorenc Vangjeli, Ornela Liperi

Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion

 

Pas