Emisionet

Video Opinion/ Sa është pasuria e politikanëve?

               Publikuar në : 17:22 - 30/05/18 |
Gerta

Të martën në mbrëmje në emisionin “Opinion” u fol për pasurinë e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë.

Të ftuar në studio ishin: Lorenc Vangjeli, Ylli Manjani, Agron Shehaj, Ola Xamo, Sokol Xhameti, Artan Hoxha.

Po ashtu në nisje dhe në mbyllje të emisionit u transmetua një kronikë për 6 vajza jetime nga Kukësi të cilat jetonin në kushte të vështira dhe jetës e tyre kishte marrë tjetër rrjedhë pas ikjes së prindërve. ‘Opinion’ kërkoi ndihmën për të pajisur me shtëpi, dhe shkollim këto 6 vajza.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas