Emisionet

VIDEO OPINION/ Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat?


               Publikuar në : 18:29 - 13/07/18 |
Gerta

Në emisionin “Opinion”, të enjten në mbrëmje është trajtuar një temë që has gjithmonë debat mes meshkujve dhe femrave.

“Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat”, është pyetja e ngritur nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu për të ftuarit në panel.

Në emision pati një sërë deklaratash dhe batutash që shkaktuan të qeshura dhe duket se mendimet mes grave dhe burrave të panelit ishin edhe këtë here të kundërta.

Të ftuar në emision ishin: Ergys Mërtiri, Zhaklin Lekatari, Lura Elezi, Iris Luarasi, Lorenc Vagjeli, Rudi Hizmo, Kiara Tito, Fjodora Fjora

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas