Emisionet

VIDEO OPINION/ Presidenti George H.W.Bush dhe Shqipëria!


               Publikuar në : 17:17 - 06/12/18 |
b.f

Në ‘Opinion’ u transmetua një emision live për ndarjen nga jeta të një prej liderëve historik të SHBA, ish Presidenti George H.W. Bush.

Të ftuar në studion ishin:

Agim Nesho – Ish Ambasador
Klajda Gjoshaj – Deputete e LSI-së

Ndiqni emisionin e plotë

Pas