Emisionet

VIDEO OPINION/ Personazhet me të spikatur në 2018!


               Publikuar në : 17:45 - 28/12/18 |
b.f

Stafi i Opinion ka zgjedhur personazhet më të spikatur të vitit 2018. Jo domosdoshmërisht me të suksesshmit , por që spikaten ne fusha te ndryshme.

Secili nga pjesëtarët e stafit ka propozuar një emër dhe më pas me konsensusin e gjithe stafit eshte bere panel i i te ftuarve.

Këta persona kanë sjellë kontribut apo shembuj pozitivë gjatë vitit që lamë pas.

 Të ftuar në studio ishin:

Majlinda Bregu – Sekretare e Përgjithshme e RCC
Gazmend Bardhi – Këshilltar juridik PD
Flori Mumajesi – Këngëtar
Leonard Kastrati – Biznesmen
Klodiana Lala – Gazetare
Albana Osmani – Fondacioni “Ti je nje lule dielli”
Lorik Cana – Futbollist
Agnesa Hatergjonaj – Organizatore eventi “ODA”

 

 

 

Pas