Emisionet

VIDEO OPINION/ Përse dha dorëheqjen Fatmir Xhafaj?


               Publikuar në : 17:21 - 31/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” u diskutua mbi arsyet e dorëheqjes së ish ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Në studion e “Opinion” për të diskutuar rreth kësaj çështje ishin të ftuar analistë dhe gazetarë.

Të ftuar në studio ishin:

Robert Rakipllari – Kryeredaktori i gazetës ‘Panorama’
Erl Murati – Gazetar
Blendi Salaj – Gazetar
Iris Luarasi – Petagoge
Ervis Iljazaj – Drejtor “MAPO”

Niqni emisionin e plotë:

Pas