-U tha në Opinion

Video Opinion/ Paguhet më shumë se kryeministri? Ja si përgjigjet Olti Curri


               Publikuar në : 23:18 - 11/07/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ blogeri Olti Curri e ka pranuar se prej faqes së tij në facebook ka përfitime të larta.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu rreth thashethemeve për rrogën e tij më të lartë se të kryeministrit, Curri  ka bërë një batutë dhe ka pranuar se merr më tepër pasi kryeministri ligjërisht merr të ardhura jo të larta sipas tij.

“Kryeministri ligjërisht nuk merr no një gjë të madhe. Edhe më pak i kisha dhënë”, u shpreh Olti në ‘Opinion’.

Pas