Emisionet

Video Opinion/ Miell dhe vezë, tension në parlament!


               Publikuar në : 20:54 - 13/04/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të enjtes (12  prill 2018) në emisionin ‘Opinion’ u fol për ngjarjet dhe zhvillimet më të rëndësishme të aktualitetit.

Në pjesën e parë u trajtuan përplasjet dhe debatet mes opozitës dhe mazhorancës në Parlament:

Në pjesën e dytë u fol për raportin e Freedom House dhe përplasjen mes Amabsadorit amerikan Donald Lu me ish kryeprokurorin Adriatik Llalla.

Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas