Emisionet

Video Opinion/ Lulzim Basha!


               Publikuar në : 17:22 - 09/03/18 |
Gerta

Të enjte më 8 mars 2018 në emisionin ‘Opinion’ ishte i ftuar kreu u Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Basha ishte përball gazetarit Blendi Fevziu për rreth dy orë dhe intervista u përqendrua më tepër në investigimin e publikuar nga gazeta amerikane “Mother Jones”, ku thuhej se PD ka paguar për lobim në Amerikë një shumë prej 675mijë dollarë.
Në pjesën e tretë të emisionit u transmetua një material i plotë për 20 vjetorin e martirizimit të familjes Jashari në Prekaz.
Ndiqni më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

 

Pas