Emisionet

Video Opinion/ Kush po përgjon politikën?

               Publikuar në : 11:03 - 01/06/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të enjtes në emisionin “Opinion” u fol për përgjimet më të famshme politike në Shqipëri dhe format se si përgjohen politikanët dhe zyrtarët shtetëror.

Të ftuar në studio ishin: Fatos Klosi, Preç Zogaj, Mustafa Nano, Fahri Balliu, Robert Rakipllari, Artan Hoxha, Arjan Dyrmishi.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas