Emisionet

Video Opinion/ Kush po e rrit varfërinë në vend?


               Publikuar në : 19:17 - 13/03/18 |
Gerta

Mbrëmjen e së hënës në emisionin Opinion u fol për heqjen e ndihmës ekonomike të mijëra familjeve nga qeveria Rama: “Kush po e rrit varfërinë në vend”, ishte pyetja e drejtuesit për panelin në studio.

Të ftuar në emision në pjesën e parë dhe të dytë ishin: Oriola Pampuri, Grida Duma, Bardhylka Kospiri, Erisa Spiropali, Kastriot Sulka, Dajana Sorensen.

Në pjesën e tretë ishte i ftuar Zv. Kryeministri i Maqedonisë për Çështjet e Integrimit, Bujar Osmani, ku në një intervistë për gazetarin Blendi Fevziu ka folur mbi çështjet më të nxehta që prekin shqiptarët e Maqedonisë dhe krejt rajonin.

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë Opinion.

 

Pas