-U tha në Opinion

Video Opinion/ Kush mban përgjegjësi për përmbytjet?

               Publikuar në : 18:41 - 05/12/17 |
Gerta

Ditën e hënë (4 dhjetor 2017) në emisionin “Opinion” është folur për gjendjen kritike në të cilën kaloi vendi për shkak të kushteve të këqija të motit. “Kush mban përgjegjësi për përmbytjet” , ishte tema e emisionit i cili zgjati rreth një orë e gjysme në transmetim live në ekranin e TV Klan. Pati një sërë materialesh dhe deklarata nga të ftuarit për situatën e vështirë në vend.

Të ftuar në emision ishin: Olta Xhaçka, Albana Vokshi, Lorenc Vangjeli, Artan Hoxha dhe Erion Skëndaj. Po ashtu në një lidhje direkte ishte edhe meterologia Tanja Porja.

Në vidon më poshtë ndiqni të plotë emisionin “Opinion”

Pas