Emisionet

Video Opinion/ Kush fshihet pas 180 milion euro drogë?


               Publikuar në : 16:37 - 01/03/18 |
m.b

Mbrëmjen e së mërkurës (28 shkurt 2018) në emisionin ‘Opinion’ u fol për operacionin antidrogë “Dëbora e Fundit” dhe kapjen 613 kg kokainë.

Vlera e drogës së kapur në këtë operacion arrin në 180 milionë euro dhe ishte sasia më e madhe e sekuestruar jo vetëm në vendin tonë por edhe në Europë.

“Kush fshihet pas 180 milion euro drogë”, ishte pyetja e drejtuesit të emisionit Blendi Fevziu për të ftuarit në panel, që ishin përfaqësues të Policisë dhe gazertarë të kronikës.

Të ftuar në emision ishin: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Artan Hoxha, Basir Çollaku, Ervin Brahaj, Rezar Velmishi.

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë ‘Opinion’.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Pas