Emisionet

Video Opinion/ Kush është ministri më i pëlqyer i qeverisë?

               Publikuar në : 18:13 - 12/01/18 |
Gerta

Mbrëmjen e së enjtes (11 janar 2018) në emisionin “Opinion” u fol për kabinetin e qeverisë Rama 2. Përr arritjet dhe dështimet e tij në 100 ditët e para të qeverisë. Emisioni u mbështet në një sondazh të zhvilluar për 4 ditë në opinion.al ku u votuar nga rreth 20 mijë votues për ministrin më të pëlqyer të qeverisë Rama, i cili nxorri dy fitues Arben Ahmetajn dhe Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj.
Të ftuar në këtë emision për të folur për këtë temë ishin: Armand Shkullaku, Dashamir Shehi, Mark Marku, Alfred Peza, Iris Luarasi, Mustafa Nano.

Ndiqni me poshte emisionin e plote “Opinion”.

Pas