Emisionet

Video Opinion/ Kukësi ndez politikën e Tiranës!


               Publikuar në : 17:47 - 03/04/18 |
Gerta

Në emisionin e të hënës në “Opinion” u fol për tensionet që krijoi protesta në Kukës, pas vendimit të qeverisë për pagesën e taksës në Rrugën e Kombit.
Të ftuar në emision ishin: Klodita Ferhati, Bashkim Shehu, Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Armand Bajrami,
Në lidhje direkte: Desada Metaj
Ndiqni në video më poshtë emisionin e plotë në të cilin pati një sërë përplasjesh dhe deklarata mes përfaqësuesve të qeverisë dhe opozitës.

Pas