Emisionet

Video Opinion/ Koço Kokëdhima!

               Publikuar në : 17:45 - 08/05/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të hënës në emisionin ‘Opinion’ ishte i ftuar kryetari i ZGJIDHA Koço Kokëdhima.
Në një intervistë të drejtpërdrejtë Kokëdhima foli për akuzat e fundit nga ambasadori Amerikan Donald Lu dhe zhvillimet më të fundit nga politika.
Në pjesën e tretë u transmetua një material mbi djegien e kosovarit në Fushkrujë.

 

Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion;

 

Pas