-Kronikë, -U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Video-Opinion/ Ja sa ditë zgjat gripi

Mes pyetjeve dhe shqetësimeve që qytetarët kishin më tepër, lidheshin me kohëzgjatjen e gripit. Mjeku infeksionist në QSUT, Pëllumb Pipero, deklaroi në emsionin Opinion, se sëmundja e gripit mund të zgjasë nga 3 deri në 5 ditë.

“Gripi zgjat nga 3 deri në 5 ditë”, është shprehur Pipero/opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko