Emisionet

VIDEO OPINION/ Interneti që ndikon në stilin e jetës!

               Publikuar në : 18:08 - 12/07/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të mërkurës në emisionin Opinion u fol për ndikimin e rrjeteve sociale në jetën reale.

Të ftuar në studio ishin.

Olti Curri – Opinionist
Kristi Janku – Themeluese e Brandit “Kikiliciouss”
Agnesa Vuthaj – Agnesa Vuthaj Fashion
Ketrina Jarazi – Drejtore e Qendrës Rinore Tiranë
Rezart Cenaj – Sipërmarrës
Sara Kolami – Prezantuese “IN TV”
Anxhelina Kotorri – “Angelina LookBook”
Agnesa Hadërgjonaj – Ele Beauty Brand

Në pjesën e fundit u transmetua një material i cili fliste për nostalgjinë nga vitet më parë dhe rikthimin e DS:

Ndiqni në video-t më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas