Emisionet

Video Opinion/ Fier, vrasja që tronditi Shqipërinë!


               Publikuar në : 17:23 - 06/03/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të hënës (5 mars 2018) në emisionin “Opinion” u fol për grabitjet që kanë ndodhur ditët e fundit në disa qytete të vendit dhe për vrasjen që tronditi Shqipërinë në Fier, ku grabitësi vranë Agur Vrenozin.
Në pjesën e dytë të emisionit u transmetua një intervistë me peshëngritësen Romela Begaj.
Të ftuar: Spartak Koka, Artan Hoxha, Mentor Kikia, Jorida Rustemi, Armand Bajrami, Artan Hoxha.
Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion.

 

 

Pas