Emisionet

VIDEO OPINION/ Enigmat e vdekjes së gardistit!

               Publikuar në : 18:48 - 03/07/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të hënës në emisionin ‘Opinion’ u fol për një nga ngjarjet që tronditi opinionin publik ditën e shtunë, vdekja e shoferit të ministrit të Brendshëm të Fatmir Xhafës.

Të ftuar në emision ishin: Artan Hoxha, Alfred Peza, Artan Hoxha, Klodiana Lala

Në pjesën e tretë të emisionit u transmetua një kronikë ku tregohej se kush janë fëmijë që do të shkojnë kontributet që shqiptarët mblodhën për gjobën që FIFA vendosi për Xhakën dhe Shaqirin kur bën simbolin e shqiponjës.

Ndiqni në videot më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas