Emisionet

VIDEO OPINION/ Diktatori!

               Publikuar në : 17:40 - 06/07/18 |
Gerta

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ u transmetua një film dokumentar që fliste për jetën dhe veprën e diktatorit Enver Hoxha.

Një film-dokumentar i mbështetur në librin “Enver Hoxha” të gazetarit Blendi Fevziu.

Ndiqni në videon më poshtë dokumentarin e plotë nga Blendi Fevziu:

Pas