Aktualitet

VIDEO OPINION/ Çfarë thotë Xhisiela Maloku?


               Publikuar në : 18:28 - 02/10/18 |
b.f

Të hënën në mbrëmje në emisionin ‘Opinion’ ishte e ftuar studentja Xhisiela Maloku, 25-vjeçarja që fillimisht denoncoi dhunë dhe përdhunim nga Rexhep Rraja, djali i deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja, por më pas i hodhi poshtë duke theksuar se gjithçka e kishte bërë për xhelozi.

Të ftuar në emision ishin:

Xhisiela Maloku-Studente

Klodjana Lala – Gazetare

Mentor Kikia – Gazetar

Armand Bajrami – Gazetar

Arjan Curri – Petagog

Artan Hoxha – Analist

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë

Pas