Emisionet

VIDEO OPINION/ Çfarë sjellë takimi Trump – Kim Jong Un?

               Publikuar në : 18:19 - 13/06/18 |
Gerta

Të martën në mbrëmje në emisionin “Opinion” u fol për takimin e vitit mes Donald Trump dhe Kim Jong Un.

Të ftuar në këtë emision ishin:

Ilir Kulla – Analist
Julian Zyla – Ekspert Komunikimi
Mirela Milori – Gazetare
Tomor Alizoti – Analist
Klajda Gjosha – Ish Ministrja e Integrimit

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas