Emisionet

VIDEO OPINION/ Çfarë po ndodh mes Ramës dhe Metës?


               Publikuar në : 18:09 - 06/11/18 |
b.f

Mos dekretimi i Sandër Lleshit në postin e Ministrit të Brendshëm, kandidaturë kjo e rekomanduar nga kryeministri Edi Rama, ka sjellë dhe përplasjen e dy institucioneve më të rëndësishme në vend, për këtë u fol mbrëmjen e të hënës ‘Opinion’.

Të ftuar:

Afrim Krasniqi – Analist
Ervis Iljazaj – Gazetar
Robert Rakipllari – Kryeredaktori i gazetës “Panorama”
Preç Zogaj – Analist
Çlirim Gjata – Avokat

Pas