-U tha në Opinion

Video Opinion/ Çfarë nuk kuptojnë femrat tek meshkujt?

               Publikuar në : 21:20 - 12/07/18 |
Gerta

Në “Opinion” sonte po flitet për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave. Që në fillim të emisionit janë publikuar disa pikëpyetjet që gratë dhe vajzat kanë gjithmonë për partnerët e tyre.

Ja gjërat që femrat nuk i kuptojnë tek meshkujt:

Pasionin për makinat dhe teknologjinë

Pse vënë baste sportive

Kodet që përdorin me shokët

Çfarë pëlqejnë kaq shumë tek gjoksi i femrave

Pse nuk mbajnë anenë e tyre të krevatit

Pse mashkulli tolerohet në tradhti ndërsa femra jo

Sjellja si fëmijë kur janë të sëmurë./Opinion.al©

Pas