Emisionet

Video Opinion/ Çfarë do të sjellë vendimi ndaj kuksianëve?


               Publikuar në : 17:33 - 06/04/18 |
Gerta

Mbrëmjen e të mërkurës (5 prill 2018) në emisionin Opinion u fol për vendimin që Gjykata ka marrë për protestuesit e arrestuar gjatë protestës në Kukës dhe për  zhvillimet në Kosovë ku 6 shtetas turq të cilët kërkoheshin si gylenistë nga Presidenti Erdogan i janë dorëzuar atij.

“Çfarë do të sjellë vendimi ndaj kuksianëve”,  ishte pyetja e drejtuesit  të emisionit Blendi Feviu për panelin e pranishëm në studio.

Në pjesën e tretë është transmetuar një ine4rvistë e Presidentit të Kosovës Ramush Haradinaj, ai ka folur për raportet me Erdogan dhe cështjen e dorëzimit të gylenistëve.

Të ftuar në emision ishin: Mustafa Nano, Prenç Zogaj, Berat Buzhala, Ilir Kulla, Artan Grubi, Mirela Milori

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas