Emisionet

Video Opinion/ A po dështon arsimi në Shqipëri?

 Mbrëmjen e së martës në “Opinion” u diskutua për problematikat e arsimit në Shqipëri: “A po dështon arsimi në Shqipëri”, ishte pyetja që u ngrit në panelin me pedagogë dhe specialistë të fushës nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu.
Të ftuar në emision ishin: Kejdi Mehmetaj, Sulo Haderi, Mark Marku, Besa Shahini, Ervin Demo, Luçiano Boçi.
Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion.

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko