Emisionet

VIDEO OPINION/ A lexojnë shqiptarët?


               Publikuar në : 18:45 - 04/10/18 |
b.f

Të mërkurën në mbrëmje në emisionin ‘Opinion’ u fol për  librat dhe sa lexojnë shqiptarët.

Të ftuar në studio ishin:

Arlinda Dudaj – Shtëpia botuese “DUDAJ”
Dhurata Shehri – Pedagoge
Franceska Muco – Insituti Europian Pashko
Mustafa Nano – Gazetar
Andi Bejtja – Gazetar
Turjan Hyska – Moderator
Alion Çaçi -Skenarist
Rita Petro – Poete

Ndiqni emisionin e plotë

Pas