Emisionet

Video Opinion/ A ka “spiunë” në negociatat me Greqinë?


               Publikuar në : 12:30 - 03/03/18 |
Gerta

Mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” u fol për negociatat me Greqinë dhe marrëveshjen e detit.

Të ftuar në studio ishin: Mustafa Nano, Prenç Zogaj, Armand Shkullaku, Alfred Peza, Osman Metalla, Glevin Dervishi; Lidhje e drejtpërdrejtë me: Kristaq Gërveni – Ish Komandant i Forcave

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë Opinion.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Pas