Emisionet

Video Opinion/ A hamë ushqime të sigurta?


               Publikuar në : 22:09 - 27/02/18 |
Gerta

Të hënë në mbrëmje në emisionin “Opinion” u fol për sigurinë e konsumatorit: “A hamë ushqime të sigurta?”, ishte pyetja që u ngrit për panelin e ftuar në studio.

Të ftuar në emision ishin: Blerina Bombaj,Arvin Kita, Ilir Lloha, Fjoralba Dizdari, Sazan Guri, Altin Prenga dhe Silva Mana

Ndiqni më poshtë emisionin e plotë ‘Opinion’

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Pas