-Jetë dhe Stil, Galeri, Metro, Te Fundit

Video/ Olsi dhe Fiorentina thyejnë rregullat, seks poshtë çarçafëve në shtëpinë e “Big Brother”

Vetëm disa minuta më parë, Olsi dhe Fiorentina kanë thyer një rregull strikt të “Big Brother”. Ata janë kapur nga kamerat teksa bëjnë seks poshtë çarçafëve, pavarësisht se kjo gjë ishte rreptësisht e ndaluar këtë vit. 

Kjo nuk hera e parë që ky çift thyen rregullat pasi janë dënuar edhe më parë nga produksioni për këtë gjë. 

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko