Life Style

Video off records/ Zbuloni çfarë ndodhi sonte pas kamerave në ‘Opinion’


               Publikuar në : 22:37 - 04/12/18 |
b.f

Në studion e ‘Opinion’ po transmetohet një emision live për ndarrjen nga jeta te një prej liderëve historik të SHBA, ish Presidenti George H.W. Bush.

Të ftuar në studio janë ish ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha dhe diplomati Agim Nesho.

Në videot të ftuarit bashkë me kryeredaktoren e ‘Opinion’ Desada Metaj, gjenden tek dhoma e grimit teksa bëhen gati për të hyrë live në emision. Më pas zhvendosen të gjithë drejt studios.

Ndiqni në video disa momente interesante pas kamerave në Opinion:/opinion.al

Pas