InstaBIZ

VIDEO/ Nuk e dinte se ishte në transmetim, gazetarja bëhet ‘gazi i botës’

Një gazetare është bërë objekt i thashethemeve dhe komenteve në rrjetet sociale, pas një gafe që bëri në transmetim live. Pasi prezantoi kronikën e radhës, bukuroshja e ekranit nuk ishte e vetëdijshme që vazhdonte të shfaqej akoma në ekranin e vogël, kur bëri gjestin komik.

Ivy Pozo, moderatorja e “Gol Peru” nga Peruja në momentin që kamerat u fokusuan në kronikë, një gabim në montazh bëri që të shihej dhe gazetarja.

Kjo e fundit nisi të kërcente në mënyrë të çuditshme.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko