InstaBIZ

VIDEO/ Noizy nxjerr në treg “100 Kile” !

Reperi Noizy ka lansuar këngën e tij më të re. Fjala është për projektin muzikor ‘100 Kile’ që ka kohë që është paralajmëruar.

‘100 Kile’ është finalizuar edhe me klip, ku vihen re makina luksoze dhe disa nga miqt më të mirë të Noizyt si Blerim Destani apo Erik Fullani, po ashtu nuk kanë munguar pjstarë të tjerë të OTR, duket se ky do të jetë hiti i verës. /Opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko