Aktualitet

VIDEO/ Nis protesta e demokratëve tek Ministria e Brendshme: IK, IK!

               Publikuar në : 12:22 - 16/05/18 |
ri.de.

Partia Demokratike po proteston sot përpara Ministrisë së Brendshme. Në proteste është Edi Paloka dhe deputete te tjere të PD.

Demokratëtë kërkojnë largimin e Xhafes. Policia është bërë kordon dhe nuk lejon protestuesit ti afrohen godines. Protesta po shoqerohet me tensione.

Sot Kryeministri Rama deklaroi se nuk do ta shkarkoje Fatmir Xhafen

Pas