Aktualitet, Te Fundit

Video/ Meta: Berisha, pika ime e dobët dhe e fortë

Kryetari në detyrë i Kuvendit dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, nga studio e “Zonë e Lirë”, ka deklaruar edhe njëherë raportet e tij të mira që ka me ish-aleatin e tij Sali Berisha.

Meta ka rrëfyer pse shkoi te zyra e Berishës një ditë më parë pas marëveshjes së Rama-Basha.

‘Isha për një drekë dhe kisha kënqësinë ta përsëhndesja. E kam vlerësuar rolin e tij në opozitë. Ka qënë rol pozitiv. Padyshim që i bëra përgëzime. Ishte një kafe, jo drekë.’-tha Meta te Zone e Lirë.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko